Aspe User's Rendezvous 2020

Letošní uživatelské setkání proběhlo 19. listopadu v netradičním online provedení. Podívejte se na záznam nabitý informacemi o našich nových produktech AspeEsticon, AspeHub a AspeMip. Pevně věříme, že si ho užijete stejně tak dobře, jako my při natáčení!

Pokud jste naši každoroční partnerskou konferenci přehlédli, rádi bychom vás navnadili na náš netradiční záznam z Aspe User's Rendezvous. Jednotlivými produktovými bloky vás provedou naši konzultanti, kteří vám produkt prakticky ukážou.

Naše tři nové produkty tvoří komplexní ucelené sofistikované řešení, které je využitelné v nespočetně směrů jak pro investory, tak zhotovitele či projektanty. Tyto produkty prošly dlouhým vývojem a předně jsou testovány v několika BIM pilotních projektech. A proto se můžeme pochlubit a říct si, že jsou pro vás a BIM Ready!

Obsah videa:

00:00 Úvodní řeč | Daniela Veverková

02:10 AspeEsticon (r)evoluce | Pavel Dvorský

22:08 otázka z praktické ukázky AspeEsticon

22:23 AspeHub prostě sdílí | Marian Hlaváček

57:54 otázka z praktické ukázky AspeHub

58:13 AspeMip mozek vaší firmy | Jan Vajsejtl

1:16:44 otázka z praktické ukázky AspeMip

Pozn.: Obsahem videa jsou krátké reklamní vstupy. Pět nejrychlejších z vás, kteří odpověděli správně na kvízové otázky, získalo hmotný dárek v podobě poukázky. Soutěž ukončena dne 19. listopadu v 15 hodin. Gratulujeme vítězům!

Na úvod